Stavební pracovníci do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
hneď
2 600 EUR/mesiacOd 2300 eur netto + 13. a 14. plat, ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme všestranných pracovníkov pre stavebné činnosti pri výstavbe a rekonštrukcii hál, budov a pod.
Práce aj vo výškach (max.16m)
Fasádne práce - odvetrané fasády, hliníkové, sklenené a pod.
Zámočnícke a zváračské práce, tesárske práce, stolárske práce, betonárske práce, maliarske a murárske práce, a pod.
Príjmeme aj skupinky, kde sa aspoň jeden dohovorí nemecky a má vlastné auto.

Firma Coratop ponúka svojím pracovníkom:
- prácu na rakúsku pracovnú zmluvu
- rakúsku kolektívnu zmluvu (sociálne, zdravotné, dôchodkové poistenie)
- 13. a 14. Plat
- 5 týždňov dovolenky v roku
- štandardné ubytovanie zdarma
- pracovné oblečenie a obuv zdarma
- pracovný cyklus : Po - Pia

Do životopisu prosím uvádzajte aj termín Vášho možného nástupu a informáciu či máte vlastné auto.
Životopisy nám posielajte najlepšie v nemeckom jazyku, urýchlite tým rozhodovací proces.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3945321  Megjelentetés dátuma: 16.8.2023  Alapbér (bruttó): 2 600 EUR/mesiac