Inštalatéri voda, plyn, kúrenie do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
január 2023
3 000 EUR/mesiacOd 2300 eur/mesiac netto, 13. a 14.plat, ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné inštalatérske práce
Čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení.
Vysekávanie a hĺbenie otvorov do stien a podláh.
Opracovávanie trúbok rezaním, ohýbaním, zváraním a vyrezávaním závitov.
Montovanie, demontovanie a vykonávanie údržby vodovodných, odpadových, plynovodných a vykurovacích rozvodov a zariadení.
Vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa platných noriem.

Práca u rakúskeho zamestnávateľa na rakúsku pracovnú zmluvu bez
13. a 14. plat
Diéty
5 týždňov dovolenky v roku
Sociálne a zdravotné poistenie
Ubytovanie poskytnuté a hradené zamestnávateľom
Možnosť dlhodobej spolupráce

Životopisy nám zasielajte najlepšie v nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme iba uchádzačov s vyhovujúcimi kritériami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax v danom odbore aspoň 1rok
Dobrá znalosť nemeckého jazyka
Vlastné auto (na prepravovanie sa z ubytovania do práce) výhodou

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3819199  Megjelentetés dátuma: 12.12.2022  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac