WIG Zvárač do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Wolfurt, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacod 2400 eur netto/mesiac + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových a iných materiálov metódou WIG.

Rakúska pracovná zmluva
Nulové poplatky za sprostredkovanie
13. a 14. plat
5 týždňov dovolenky v roku
Ubytovanie zdarma
Pracovné oblečenie a obuv zdarma

Vopred ďakujeme za zaslanie vašich žiadostí, avšak kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz a vlastné auto výhodou.

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3781119  Megjelentetés dátuma: 4.3.2024  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac