Montér oceľových konštrukcií

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 2300 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stavanie ťažkých oceľových konštrukcií na stavbe haly vo Viedni
- pracovné miesto je na dobu určitú, tj do cca polovice roka 2020

Ponúkame:
- prácu na rakúsku pracovnú zmluvu
- rakúsku kolektívnu zmluvu
- 13. a 14. plat
- 5 týždňov dovolenky
- štandardné ubytovanie na každý odpracovaný deň zdarma
- preplácanie nadčasov
- možnosť čerpania záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požadujeme skúsenosti s prácou tohto druhu a nemať strach z výšok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3621582  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2300 eur netto