Fakturantka

COPY PRINT GROUP, a.s.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
- 900,-€ Brutto , po skúšobnej dobe prehodnotenie a zvýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a písomná komunikácia so zákaznikmi
- fakturácia
- evidencia faktúr
- práca s excelom na dennej báze
- príprava návrhov zmluv a ich dôkladná evidencia
- iné administratívne práce

- práca pre stabilnú spoločnosť
- samostatná práca s podporou back - Office
- super kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsená a vyzretá osobnosť do skvelého kolektívu
- aktívna a dynamická osobnosť
- precíznosť
- vysoké pracovné nasadenie
- progresívne myslenie a schopnosť riešiť situácie
- ochota, zodpovednosť, radosť z práce

Spoločnosť COPY PRINT GROUP, a. s. pôsobí na území celého Slovenska.
Zaoberá sa predajom, prenájmom, servisom tlačiarní, súvisiacej technológie a produkčných zariadení pre tlač.
V roku 2012 spoločnosť expandovala na český trh.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2823463  Megjelentetés dátuma: 25.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: - 900,-€ Brutto , po skúšobnej dobe prehodnotenie a zvýšenie platu