Baví Vás logistika? Pridajte sa k nám (Logistik)

Coopbox Eastern s.r.o.

Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi - Znalosť nemeckého jazyka je podmienkou
- príjem, spracovanie, potvrdzovanie a kontrola zákazníckych objednávok,
- komunikácia s oddelením plánovania výroby ohľadom disponibility výrobkov,
- komunikácia so špedičnými spoločnosťami a s prepravcami v súvislosti so zabezpečením prepravy k zákazníkovi s ohľadom na termíny dodania,
- komunikácia a organizovanie skladníkov pre jednotlivé nakládky,
- vystavovanie dodacích listov a iných potrebných dokumentov,
- spracovávanie dát v systéme SAP
- evidencia a hodnotenie dodávateľov a dopravcov podľa určených kritérií,
- riešenie prípadných reklamácií zákazníkov.

- práca na hlavný pracovný pomer
- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- polročné odmeny
- gastrolístky (príspevok nad rámec zákona)
- iné benefity v rámci sociálneho programu

Svoje žiadosti so životopisom v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku môžete zaslať na nižšie uvedenú emailovú adresu, príp. poštou na personálne oddelenie do sídla spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- ovládanie talianskeho, príp. francúzskeho jazyka veľkou výhodou
- prax na podobnej pozícii výhodou
- základné znalosti spojené s organizovaním nakládok a expedíciami; znalosť evidencie a vystavovania sprievodných dokladov
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- komunikatívnosť a orientácia na zákazníka

Spoločnosť zo zahraničnou majetkovou účasťou
Výroba plastových obalov pre potravinársky priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2187062  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1000 EUR brutto