Elektromechanik - nepretržitá prevádzka

Coopbox Eastern s.r.o.

Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Diagnostikuje elektromechanické poruchy na výrobných linkách s modernou automatizačnou technológiou (robotmi riadenými pneumatikou a servomotormi),
• Je zodpovedný za výkon elektro-mechanickej údržby na strojoch a technológii,
• Vedie evidenciu a zodpovedá za vhodné použitie elektro-mechanických náhradných dielov,
• Vykonáva zásahy a nasledovné úpravy na strojoch a technológií v záujme zabezpečenia dodržiavania a zvyšovania indexov účinnosti liniek, indexov produktivity liniek a indexov kvality výrobkov v súlade s disponibilnými zdrojmi, o čom informuje svojho priameho nadriadeného,
• Počas bežného chodu strojov a technológie kontroluje jej správny chod a funkčnosť, pričom na prípadné nedostatky upozorňuje zodpovedného vedúceho údržby
• Asistuje a pomáha na oddeleniach počas spúšťania a odstavovania technológie,
• Všetky zásahy, opravy a údržbu na strojoch a technológií vykonáva tak, aby bol zabezpečený jej chod čo najskôr,
• Vedie evidenciu kníh opráv strojov,
• Zodpovedá za čistotu dielní, uloženie nástrojov, prístrojov, súčiastok a náhradných dielov,

Kandidáti spĺňajúci požiadavky a predpoklady môžu svoje žiadosti doplnené profesijným životopisom poslať na uvedený kontakt. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba strojov a zariadení, prednostne v podmienkach výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

3

- čítanie elektrických schém, mechanických schém, skúsenosti meraním reguláciou a s frekvenčnými meničmi
- zodpovedný, samostatný, precízny typ, s dobrým technickým myslením, proaktívny vzťah k práci, disponibilita...

Spoločnosť zo zahraničnou majetkovou účasťou
Výroba plastových obalov pre potravinársky priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1919477  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat dohodou