Inžinier kvality

Coopbox Eastern s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- Starať sa o produktové dokumenty a ich aktualizáciu (technické a bezpečnostné karty produktov);
- Zabezpečiť správnu funkčnosť kontrolných zariadení a meracích prístrojov;
- Riadiť reklamácie a preverovať výkon nápravných opatrení;
- Riadiť vyreklamovaný tovar od klientov v súlade s firemnými procedúrami;
- Zostavovať pravidelné správy o priebehu kvality;
- Zostavovat reporty a podklady pre hodnotenie pracovnikov z hladiska kvality a reklamacii;
- Návšteva klienta v prípade reklamácie a na zabezpečenie asistencie po predaji;
- Vykonávať kontroly polotovarov a hotových výrobkov na vyrobnych linkach;
- Vykonávať kontroly materiálu na predaj, vystupna kontrola;
- Vykonané kontroly zaznamenávať do informačného systému a archivovať príslušnú dokumentáciu;
- Riadiť, aktualizovat a implementovat dokumentáciu tykajucu sa Systému Riadenia Kvality (ISO 9001:2008), Systemov na riadenie poziadaviek hygieny a nezavadnosti produktu (EN 15593 a HCCP) a ostatné firemne pokyny a procedúry;

Zodpovednosť/Očakávané výsledky:
- Zabezpečiť a zastávať funkciu zabezpečenia kvality a kontroly kvality vo firme Coopbox Eastern
- Zabezpečiť dosiahnutie cieľov týkajúcich sa kvality
- Zabezpečiť aplikovanie kvalitatívnych procedur a relevantnych pravidiel hygieny a nezavadnosti produktu aj prostredníctvom vykonavania systematickych auditov
- Zabezpečiť kompletnú vystopovateľnosť výrobkov
- Zabezpečiť správne ciachovanie používaných kontrolných nástrojov
- Garantovať výrobky bez makro chýb

-13. plat
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- odmena pri pracovnom jubileu
- originálny darček k narodeninám
- perspektívne zamestnanie v silnej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Znalosť francúzskeho jazyka výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Logon - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- zabezpečenie a kontrola kvality

Počet rokov praxe

2

- organizačné a riadiace schopnosti
- prirodzená autorita pre podriadených
- zodpovedný, samostatný, precízny typ, s dobrým analytickým myslením, proaktívny vzťah k práci, disponibilita...

Spoločnosť zo zahraničnou majetkovou účasťou
Výroba plastových obalov pre potravinársky priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1460515  Megjelentetés dátuma: 18.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac