Účtovník / ekonóm

COOP PRODUKT SLOVENSKO

Miesto práce
Mliekárenská, Ružinov
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné vedenie účtovnej agendy, fakturácia, zhotovovanie účtovných výkazov, vypracovanie daňového priznania, znalosť účtovných programov SOFTIP, V-SOFT, POHODA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

samostatnosť, dôslednosť, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť.

COOP PRODUKT SLOVENSKO je záujmové združenie výrobných a iných družstiev s celoslovenskou pôsobnosťou. Zastupuje záujmy členských družstiev, poskytuje im metodickú pomoc a poradenstvo v právnej, legislatívnej a ekonomickej oblasti a podporuje vzdelávanie svojich členov v týchto oblastiach. Podporuje družstvá zamestnávajúce ľudí so zdravotným postihnutím. COOP PRODUKT SLOVENSKO je zriaďovateľom dvoch Súkromných stredných odborných škôl. Vedie účtovníctvo neziskovej účtovnej jednotky.
ID: 3467815  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 EUR