Pokladník, pokladníčka Jur nad Hronom

COOP Jednota

Miesto práce
Jur nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
740 EUR/mesiacmzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, 740 je garantované minimum pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykladanie tovaru

práca s elektronickou registračnou pokladnicou

prijímanie hotovostných a bezhotovostných platieb

predaj lahôdok a mäsových výrobkov

udržiavanie hygieny na predajni

stabilná práca v serióznej spoločnosti, pracovná doba pondelok-sobota, v nedeľu nepracujeme
mzda závisí od dosiahnutých výsledkov, garantujeme minimálne 740 €
karta Stravenka, stravné nad rámec zákona, stravné aj počas dovolenky
prispievame zamestnancom na dôchodkové sporenie
máme vlastné rekreačné zariadenie v Sklených Tepliciach
príspevky pri pracovných a životných jubileách
po skúšobnej dobe prémie do 25 % základného platu

Svoje žiadosti so životopisom nám zasielajte e-mailom na adresu [email protected], alebo osobne kontaktujte vedúcu predajne v Jure nad Hronom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predavač, pracovník obchodu, marketingový pracovník je výhodou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

- bezúhonnosť /čistý register trestov/

- zdravotná spôsobilosť

- vzdelanie v odbore predavač, pracovník obchodu, marketingový pracovník je výhodou

- osvedčenie o spôsobilosti pracovať s potravinami /hygienické minimum/ je výhodou

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: +421363212104
E-mail: poslať životopis
ID: 4181180  Megjelentetés dátuma: 13.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac