Vedúci - vedúca PJ SM 402 Dubnica nad Váhom, Námestie Matice Slovenskej 1298

COOP Jednota

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
17.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
971 EUR/mesiac+ mzdové zvýhodnenie za sobotu/nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a organizácia práce na predajni, kvalitatívna a kvantitatívna prebierka tovaru, zabezpečenie obehu tovaru a peňazí, práca s počítačom, práca s pokladňou, evidencia dokladov, prevádzková hygiena, riadenie podriadených zamestnancov

- bezplatné vzdelávanie zamestnancov,
- stravné lístky 4 € (zamestnanec hradí 1,30 €)
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- možnosť rekreácie v rekreačnom zariadení,
- kultúrno-poznávacie zájazdy,
- príspevok na detskú rekreáciu,
- Mikulášska akcia,

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vhodným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

komerčný pracovník

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

komunikatívnosť, slušné vystupovanie, ústretovosť voči zákazníkom, flexibilita

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Majchrák
Tel.: 041/433 21 52 - 5
E-mail: poslať životopis
ID: 4069951  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 971 EUR/mesiac