Skladník vo veľkoobchodnom sklade

COOP Jednota

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
790 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Otvára priestory skladov VOS
• Zodpovedá za príjem tovaru od dodávateľov
• Prijatý tovar uskladňuje podľa do regálov - zodpovedá za uskladnenie tovaru, aby sa tento tovar neznehodnotil
• Vyskladňuje tovar na prevádzkové jednotky podľa dodacieho listu - dbá na presnosť výdaja tovaru
• Rieši reklamácie z prevádzkových jednotiek o nedodávkach a zámenách tovaru
• Vykonáva potrebné práce pri inventúre zásob a inventarizácií majetku
• Dodržiava BOZP a plán HCCP, udržiava čistotu v skladovacích priestoroch a okolí skladu,

zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- práca na HPP
- stravné v hodnote 4,20 Eur aj počas čerpania dovolenky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť profesionálneho rastu
- bezplatné vzdelávanie
- dochádzkový bonus
- kultúrno-spoločenské aktivity a iné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

precíznosť
samostatnosť
zodpovednosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4037241  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 790 EUR/mesiac