Vedúci/vedúca predajne

COOP Jednota

Miesto práce
Tomášikovo
Termín nástupu
dohodou, ihneď
966 EUR/mesiac966 eur, odmeny a príplatky za prácu nadčas, víkendy do výšky 100%/, plný uväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie kolektívu predajne, zodpovednosť za chod predajne
• zadávanie úloh a kontrolovanie vykonanej práce
• administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne,
• Príprava harmonogramu nástupu pracovníkov do práce
• zabezpečenie spracovania dennej a mesačnej uzávierky, odvod hotovosti
• práca na PC
• Zabezpečenie dostupnosti, kvality a správneho uskladňovania tovaru
• Komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi v súvislosti s objednávaním tovaru
• riešenie reklamácií
• dodržiavanie hygienických a legislatívnych predpisov

• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zaškolovanie a ďalšie vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravovanie
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• vianočné darčekové poukážky
• karta Stravenka 3,83 € / deň
• Zľavy u našich partnerov
• Príspevok na dopravu
• Príspevok na dôchodkové poistenie
• Bezúročná pôžička pre zamestnancov
• Bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• ochota pracovať cez víkendy
• flexibilita
• komunikatívnosť
• prozákaznícke myslenie
• príjemné a ústretové vystupovanie
• Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu
• ochota pracovať na zmeny a počas víkendov

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Kajosová
E-mail: poslať životopis
ID: 4002353  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 966 EUR/mesiac