Predavač (-čka) v predajni Stráňavy

COOP Jednota

Miesto práce
Stráňavy
Termín nástupu
ihneď
700 - 800 EUR/mesiacPrémie v zmysle prémiového poriadku. Vianočné odmeny, rôzne bonusy od zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- chráni a stará sa o tovar na pridelenom úseku
- zabezpečuje dostupnosť a vystavenie tovaru, označenie tovaru správnou cenou a názvom
- vykonáva kontrolu záručných lehôt, kvality predávaného tovaru
- pracuje za obslužným pultom
- pracuje na pokladni

- príspevok na dopravu do zamestnania (vyplácaný štvrťročne)
- stravné lístky vo výške 3,90 € vyplácané aj počas dovolenky
- preplácanie rekreačných poukazov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- preplácanie nadčasov, príplatky podľa ZP
- finančná odmena pri životných a pracovných jubileách
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
- sociálna výpomoc zamestnancom
- možnosť využívania nášho rekreačného zariadenia v Tatrách
- kultúrno-poznávacie zájazdy
- podujatia pre deti zamestnancov (Mikuláš, Deň detí)
- zamestnanecké bezúročné pôžičky
- možnosť profesijného rastu
- bezplatné vzdelávanie zamestnancov
- zamestnanie v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám prosím prostredníctvom portálu Profesia Váš štruktúrovaný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, rozličný tovar

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- orientácia na zákazníka
- schopnosť tímovej práce
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- ochota pracovať na zmeny

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Hreusíková
Tel.: 0917753120 , 0948706523
E-mail: poslať životopis
ID: 3940693  Megjelentetés dátuma: 21.7.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac