Predavačka

COOP Jednota

Miesto práce
Hlavná 820/74, Šamorín
Termín nástupu
ihneď
696€, mesačná mzda, motivačná čiastka pri prekročení stanoveného plánu MOO, príplatok za prácu sobotu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
- pracuje za obslužným pultom,
- poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

- práca v stabilnej spoločnosti
- firemné vzdelávanie
- motivačné finančné ohodnotenie
- doplnkové dôchodkové poistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Lívia Vontszemüová
Tel.: +421907818192
E-mail: poslať životopis