Predavač/predavačka Šoporňa

COOP Jednota

Miesto práce
Šoporňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
630 + prémie, odmeny a príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky do výšky 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s elektronickou registračnou pokladňou

(blokovanie, manipulácia s peniazmi)
• Vykladanie tovaru a označovanie ho správnou cenovkou
• Kontrola záručnej lehoty a kvality predávaného tovaru
• dodržiavanie hygienických a legislatívnych predpisov

• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,

• zaškolenie a ďalšie vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravovanie
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• vianočné darčekové poukážky
• karta Stravenka 3,83 € / deň,
• Zľavy u našich partnerov
• Príspevok na dopravu
• Príspevok na dôchodkové poistenie
• Bezúročná pôžička pre zamestnancov
• Bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Pozícia je vhodná aj pre absolventa

• skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou,
• ochota k fyzickej práci,
• ochota pracovať cez víkendy,
• flexibilita,
• komunikatívnosť
• príjemné a ústretové vystupovanie.
• Nevyhnutnou súčasťou žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Fellinger
E-mail: poslať životopis
ID: 3805993  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 630 + prémie, odmeny a príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky do výšky 100%