Inšpektor / vedúci hospodárskych stredísk predajní

COOP Jednota

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
apríl 2019
Od 700 € + príplatky z Kolektívnej zmluvy nad rámec Zákonníka práce; konečna výška mzdy závisí od kvalifikácie a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- usmerňuje, riadi a kontroluje prácu pridelených prevádzkových jednotiek a zodpovedá za ich chod
- kontroluje zásobovanie predajní tovarom
- prostredníctvom kontrolnej činnosti zabezpečuje u prevádzkových jednotiek dodržiavanie prevádzkového poriadku, HACCP pre prácu predajní a reklamačného poriadku
- monitoruje konkurenciu
- analyzuje ekonomické výsledky prevádzkových jednotiek, podieľa sa na zvyšovaní produktivity práce, znižovaní nákladov
- podáva návrhy na zvyšovanie efektivity jednotlivých prevádzkových jednotiek
- rieši personálne otázky
- uskutočňuje kontrolnú činnosť na prevádzkových jednotkách so zameraním na dodržiavanie pracovnej disciplíny, cenovej disciplíny, hygieny predaja, zákona o potravinách, interných smerníc a pod.

PROFIL UCHÁDZAČA:
- vysokoškolské vzdelanie (ekonomické - výhodou)
- podmienkou nástupu je absolvovanie odborného zapracovania v trvaní min. 2 mesiace na nami vybranej predajni pod vedením skúseného vedúceho predajne
- komunikatívnosť, flexibilita, znalosť trhu, samostatnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti
- aktívny vodič; denná návšteva predajní v rámci celého okresu Prievidza,

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zapracovanie nových pracovníkov pod vedením skúsených kolegov
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom profesie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník odboru ľudských zdrojov na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, znalosť trhu, samostatnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oľga Majerová
Tel.: +421465199158; +421915996823
E-mail: poslať životopis
ID: 3621467  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 700 € + príplatky z Kolektívnej zmluvy nad rámec Zákonníka práce; konečna výška mzdy závisí od kvalifikácie a schopností vybraného uchádzača