Predavač - pokladník (Nové Zámky)

COOP Jednota

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
15.12.2018 0:00
Mzdové podmienky (brutto)
590,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pokladníčky/predavačky:

- pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
- pracuje za obslužným pultom,
- poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

- práca bez sprostredkovateľských agentúr,

- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, po 3. mesiacoch + finančné osobné ohodnotenie,
- príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
- príspevok na stravovanie,
- príspevok na kultúru a šport,
- odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
- možnosť využívať benefity vernostného programu,
- mimoriadne odmeny,
- spoločné kultúrne a športové aktivity.

Uchádzači sa môžu informovať osobne na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné nám. 6, 940 49 Nové Zámky), alebo na telefónnych číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je vhodná pre toho, kto:

* preferuje pestrú prácu, v ktorej sa strieda viacero činností,
* rád nadväzuje kontakt a komunikuje so zákazníkmi,
* má zmysel pre spoluprácu v tíme.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis
ID: 3554915  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 590,00