Mäsiar - Lahôdkárska výroba Jablonica

COOP Jednota

Miesto práce
Jablonica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie mäsa, výroba salám a údenín

- sociálne benefity - príspevok na dopravu do práce, rekondičné pobyty, odmeny pri pracovných a a životných jubileách
- nákupná karta COOP Jednota so zvýhodneným percentom z nákupu pre členov COOP Jednota Senica

V prípade Vášho záujmu kontaktujte p. Annu Štefíkovú na tel.č.: +421918824332

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mäsiar

Počet rokov praxe

5

časová flexibilita, spoľahlivosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hana Turzová
E-mail: poslať životopis
ID: 3475841  Megjelentetés dátuma: 17.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 €