Skladník vychystávač - picker

COOP Jednota

Miesto práce
Družstevná, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 625,00 € + odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná spoločnosť COOP LC SEVER, a. s., so sídlom Družstevná 4503, Liptovský Mikuláš 031 01, ponúka voľné pracovné miesta v Sklade potravín a v Sklade Mliečnych výrobkov.
Našou absolútnou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, ku ktorej môžete prispieť aj Vy úlohami, akými sú vyskladňovanie a manipulácia so zvereným tovarom, dopĺňanie tovaru do jednotlivých skladových zón, obsluhovanie vysokozdvižných vozíkov. Máte možnosť získať stabilné pracovné miesto v úspešnej spoločnosti.

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá perspektíva práce
- profesionálne zaškolenie
- práca v kolektíve
- mzda vyplácaná pravidelne do 15.
- poskytujeme pracovné oblečenie a obuv
- zamestnanecké výhody
- príspevok na dopravu
- možnosť nákupu za výhodné ceny
- stravné lístky

Ďakujeme všetkým uchádzačom, že ste si nás vybrali ako Vášho budúceho zamestnávateľa.
Starostlivo posudzujeme Vaše žiadosti o zamestnanie a odpovedáme uchádzačom, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup k práci
samostatnosť
logické myslenie
flexibilita
spoľahlivosť a zodpovednosť
prax nie je podmienkou, vhodné pre absolventa

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Stromková
Tel.: +421918113952
E-mail: poslať životopis
ID: 3441478  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 625,00 € + odmeny + bonusy