Ondrejovce, Iňa - vedúca malej predajne potravín

COOP Jednota

Miesto práce
Ondrejovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
záleží od dosiahnutého obratu, najmenej 576 € garantujeme pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie, vystavovanie, predaj potravinárskeho tovaru
práca s registračnou pokladnicou
komunikácia so zákazníkmi
kontrola správnosti cenoviek a doby spotreby
uzávierky, inventúry
zodpovednosť za hygienu predajne

stravné nad rámec Zákonník a práce
príspevok na DDS
vzdelávanie, kariérny rast
odmeny pri pracovných jubileách
podnikové rekreačné zariadenie
práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, hlavný pracovný pomer, výplata vždy načas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou je predavač, pracovník obchodu, marketingový pracovník

spoľahlivosť a zodpovednosť, ústretový prístup k zákazníkom,
vzdelanie v odbore je výhodou, ale nie podmienkou, zaučíme

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: +421363212104
E-mail: poslať životopis
ID: 3439501  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: záleží od dosiahnutého obratu, najmenej 576 € garantujeme pri plnom úväzku