Referent odboru ľudských zdrojov

COOP Jednota

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
01/2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:

1. Inzerovanie pracovných ponúk na pracovných portáloch. Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie uchádzačov o zamestnanie. Komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie.

2. Komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce.

3. Uzatváranie dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru.

4. Zastrešenie procesu zapracovania nových zamestnancov podľa interných pravidiel.

5. Organizácia vstupných školení a oboznámení, zabezpečenie vstupných formalít.

6. Zabezpečovanie školení podľa interných požiadaviek a v zmysle schváleného plánu vzdelávania.

7.Sledovanie plynutia skúšobnej doby, resp. pracovných pomerov uzatvorených na dobu určitú, informovanie zamestnancov.

8. Príprava podkladov pre spracovanie miezd.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce

- príspevok za prácu vo sviatok a pri práci nadčas nad rámec Zákonníka práce

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)

- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu

- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy

Jedná sa o pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín výberového konania je 01/2018.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické (Obchodná akadémia výhodou)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

personalista; administratívny pracovník / referent pre oblasť personalistiky

Počet rokov praxe

2

PROFIL UCHÁDZAČA:

- SŠ vzdelanie (ekonomické)

- prax na obdobnej pozícií - min. 2 roky

- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

- znalosť pracovno-právnych predpisov

- znalosť práce so softvérom Softip HR plus Personalistika a Mzdy výhodou

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: COOP Jednota Prievidza
E-mail: poslať životopis
ID: 3262448  Megjelentetés dátuma: 6.12.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou