Samostatný účtovník COOP JLC, a.s

COOP Jednota

Miesto práce
Korzo Bélu Bartóka 790, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovníctva - vystavovanie, spracovanie a evidencia daňových dokladov - komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti v zmysle platnej metodiky (pokladňa, bankové transakcie, dodávateľsko-odberateľské faktúry) - zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr - daňová agenda - DPH vypracovanie kontrolného a súhrnného výkazu, daň z príjmu a iné dane - zabezpečenie mesačných a ročných uzávierok (výkazy a poznámky)

cestovná náhrada, dochádzkový bonus

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č.: 0908/770589

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2-ročná prax v oblasti účtovníctva - vynikajúca znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v Slovenskej republike - dobré komunikačné schopnosti - tímovosť a schopnosť pracovať v kolektíve - profesionálny prístup

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Lívia Vontszemüová
Tel.: +421907818192
E-mail: poslať životopis
ID: 3156747  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou