Hľadáme cool Account Managera do Coolpeople...Si to ty?

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiac Garantovaná nástupná mzda: min. od 1300 - 2000 eur Brutto (záleží od skúseností kandidáta) + kvartálne bonusy (bez obmedzení)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš obchodného ducha a business prostredie ťa baví?
Chceš si dobre zarobiť a pritom nebyť viazaný korporátnym prostredím?
Láka ťa dynamické IT prostredie plné možností ?
Chceš byť súčasťou cool tímu?

....ak si na všetko odpovedal ÁNO, tak potom si to možno TY!

Naša spoločnosť patrí k najväčším poskytovateľom IT kapacít a aktuálne dáva príležitosť tým talentovaným, stať sa súčasťou interného tímu CoolPeople a obsadzovať IT odborníkov pre tých najväčších hráčov na trhu. Veď IT sektor je teraz jednoducho IN :)

ČO BUDE TVOJÍM CIEĽOM?
- zosúladiť sa s IT prostredím a porozumieť, o čom tento biznis je
- starať sa o svojich klientov a vytvárať nadštandardné vzťahy a porozumieť ich potrebám- pozvanie na kávu, obed či rýchly telefonát jednoducho otvára business (všetko z 99% v rámci BA)
- akvizícia nových klientov (hlavne na začiatku)
- zrýchliť výberové konania u klientov (v rámci tvojich možností) a postarať sa o rýchly feedback
- robiť biznis a prinášať výsledky :) veď o tom rola obchodníka je

ČO TI PONÚKAME?
- prácu pre popredného medzinárodného hráča na trhu s chytľavým názvom (byť cool je samozrejme podmienkou), kde môžeš získať skúsenosti v lukratívnom IT obore
- možnosť voziť sa na naozaj dobrom fáre - máme ,,car policy,, tzv. čím si lepší, tým sa vozíš na lepšom aute (P.S.: využitie aj na súkromné účely)
- férový motivačný systém odmien - žiadny strop u nás NEEXISTUJE a tvoje možnosti sú neobmedzené
- neformálna start-up atmosféra s peknými priestormi a veľkou terasou, kde si napríklad môžeš zacvičiť jógu alebo využiť hodiny anglického jazyka
- práca na hlavný pracovný pomer
- možnosť neobmedzeného home office i príspevok na multisport
- super kolektív, s ktorým zažiješ kopec srandy nielen na teambuildingoch, ale i v office :)

Ak sa na tejto pozícií vidíš, pošli nám svoj životopis a skús sa predať :).

,,Najdokonalejším šťastím je v práci robiť to, čo milujete. A robiť to najlepšie, ako viete.,,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

KOHO HĽADÁME?
- niekoho proklientsky orientovaného so silnou orientáciou na cieľ
- talentovaného OBCHODNÍKA, za ktorým idú jeho výsledky a vie ich dodať
- aktívneho a ukecaného kolegu so zmyslom pre humor
- niekoho, kto má drive a veľkú chuť pracovať
- skúsenosti z oblasti IT sú veľkou výhodou, ale svojim talentom to zvládneš aj bez nich
- anglický jazyk (v medzinárodných firmách to inak nepôjde)
- aktívneho vodiča (sk. B)

Správca osobných údajov je CoolPeople a.s., IČO: 29034400. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť CoolPeople s. r. o., so sídlom Karadžičova 12 821 08 Bratislava, IČO: 45614903. Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3870277  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac