Mzdový/Personálny špecialista

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 12, 821 08 Ružinov
Mzdové podmienky (brutto)
1400 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti telekomunikácií hľadáme Mzdového / Personálneho špecialistu.

• Komplexné spracovanie a vedenie personálnej a mzdovej agendy v systéme SAP. Spracovanie personálnej a mzdovej agendy zahŕňa:
o vedenie a zodpovednosť za aktuálnosť personálnej databázy zamestnancov v mzdovom systéme
o vykonávanie všetkých administratívnych činností súvisiacich so vznikom, zmenami a zánikom pracovnoprávnych vzťahov
o príprava upozornení a podkladov na organizačné zmeny
o spolupráca so Zamestnaneckou radou
o spracovanie miezd, odvodov a dane z miezd a všetkých atribútov mzdy v stanovenom termíne
o uzávierkové práce spojené so spracovaním miezd
o spracovanie a zasielanie mesačných výkazov poistného, prehľadov na daň, ročných hlásení o dani z príjmu a štatistických výkazov
o Komunikácia so štátnymi inštitúciami a úradmi súvisiacimi s personálno-mzdovou agendou
• Aktivity súvisiace s ročným zúčtovaním dane a zdravotného poistenia v súlade s platnou legislatívou
• Odborné konzultácie a poradenstvo pre zamestnancov v oblasti personálno-mzdovej agendy
• Monitorovanie a pravidelne sledovanie legislatívnych zmien v oblasti personálno-mzdovej agendy a návrh ich implementácie

Požiadavky:
• personalistika a komplexné spracovanie miezd vrátane mzdovej uzávierky – skúsenosť minimálne 1 rok
• znalosť Zákonníka práce a legislatívy súvisiacej s personálnou a mzdovou agendou
• Spracovávanie personálnej agendy a miezd v systéme SAP výhodou
• Aktívna znalosť anglického jazyka je obrovskou výhodou

-práca pre popredného medzinárodného hráč na trhu,
- nadštandardné motivačné finančné ohodnotenie
- příležitost na sebarealizáciu a profesijnému rastu
- 13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3308493  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 euro