Hotelový personál vo Veľkej Británii - General Assistant

COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,90 - 7,83 GBP / hod, brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

General assistant znamená, že si vyskúšate rôzne pozície v rámci trvania Vašej stáže. Vypomáhate tam, kde je to potrebné.

Zdokonalenie sa v cudzom jazyku, spoznanie novej krajiny a kultúry, získanie pracovnej referencie a skúsenosti v zahraničí, ktorá obohatí Váš životopis. Nízke vstupné náklady vďaka praxi zabezpečenej pred vycestovaním a nástupu na pozíciu hneď po príchode do zahraničia.
Ubytovanie zabezpečené hotelom za výhodnú cenu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie študijných pobytov, kultúrnych výmen a pracovných praxí v zahraničí.
Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny team koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami. Všetci zamestnanci majú skúsenosť s vlastným pobytom v zahraničí, takže vždy vedia o čom informujú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny tím koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 821654  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,90 - 7,83 GBP / hod, brutto