Elektrotechnik

CONTROL.ING, s.r.o.

Miesto práce
Gozovská 80/42, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrotechnikov pre viaceré projekty v oblasti konštrukcie strojov a zariadení pre rôzne oblasti priemyslu:

• skladanie a zapájanie rozvádzačov a strojov,
• čítanie výkresovej dokumentácie,
• spolupracovať pri konštrukčnom riešení s CAD konštruktérom,
• styk so zákazníkom - vyžiadanie podkladov potrebných pre
konštrukčné riešenie, aktívna komunikácia na overenie,
upresnenie a dohodnutie detailov riešenia, meranie na mieste,
• v prípade potreby je elektrotechnik prítomný pri uvedení do
prevádzky a odovzdávaní projektu zákazníkovi.

ODBORNÉ VEDOMOSTI:
• platné skúšky a vyhlášky výhodou,
• elektrotechnika všeobecne,
• elektronika všeobecne,
• technické kreslenie v elektrotechnike a kovovýrobe (čítanie
výkresov),
• elektronické prvky,
• riadiaca technika,
• robotika,
• strojné mechanizmy,
• základy technológií v strojárstve a v kovovýrobe, základné druhy
strojov a zariadení,
• technológia opráv a nastavenie výrobných strojov a liniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- ochota učiť sa,
- komunikatívnosť,
- technické cítenie.

Spoločnosť CONTROL.ING, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Ponúka komplexné riešenia v oblasti projektovania a konštrukcie výrobných systémov, automatizácie výroby a zjednodušovanie montážnych postupov. S vlastnou konštrukčnou kanceláriou a vlastným strojovým parkom je schopná vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám zo strany zákazníka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1247993  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou