Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Brigáda pre študenta vysokej školy alebo strednej školy v kine CINEMAX Trenčín

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
DOHODOU
základný nástupný plat od 3 € brutto + príspevok na ošatenie , príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať kontakt s návštevníkmi kina, predaj vstupeniek a rôzneho sortimentu občerstvenia
- zabezpečenie chodu prevádzky kina
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb dodávaných zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií
- starostlivosť o čistotu a dodržiavanie štandardov spoločnosti

- ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie, profesionálneho a osobného rozvoja
- kariérny rast
- voľné vstupenky do kina, zamestnanecké zľavy, zľavové poukážky

Informácie o výberovom konaní

Práca trvá do nočných hodín.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné a predajné zručnosti
- proaktívny prístup, silná orientácia na zákazníka
- schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté situácie
- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, bezúhonnosť, cieľavedomosť
- orientácia v oblasti filmového (kultúrneho) sveta výhodou

CONTINENTAL FILM je distribučná spoločnosť so širokým portfóliom rôznorodých filmových titulov. Do slovenských kín prináša hollywoodske trháky, výrazné európske snímky, ale každoročne aj množstvo domácich titulov, ktoré sa u publika tešia výraznej obľube.
Ako výhradný distribútor štúdia Warner Bros. na Slovensku distribuuje napríklad filmy zo sveta Harryho Pottera, Pána Prsteňov či hororového „Conjuring“ univerza, u nás známeho pod názvom V zajatí démonov. Mimoriadne obľúbenou súčasťou ponuky sú filmové adaptácie komiksov vydavateľstva DC Comics, venované superhrdinom ako Superman, Batman či Wonder Woman, vrátane nedávnych snímok ako The Batman alebo Joker. Z produkcie štúdia Warner Bros. pochádza tiež komédia Barbie, ktorá je najnavštevovanejším filmom slovenských kín v roku 2023 alebo dlho očávané pokračovanie Sci-fi filmu Duna.
V distribúcii slovenských a českých filmov patrí CONTINENTAL FILM medzi najúspešnejších distribútorov a jeho portfólio je naozaj široké. Nájdete v ňom divácky najobľúbenejšie slovenské filmy posledných rokov, medzi ktoré patria snímky Čiara, Všetko alebo nič či Šťastný nový rok. Nechýbajú však ani angažované drámy ako Amnestie, Správa či Slúžka. Portfólio dopĺňajú dokumentárne filmy, často venované významným osobnostiam kultúry či športu, medzi ktoré patria Attila Végh, Martin Škrtel, ale aj Peter Dvorský či Dežo Hoffmann.
ID: 3709893  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný nástupný plat od 3 € brutto + príspevok na ošatenie , príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok