Řidič kamionu EU - mzda 20000Kč, CN do 65EUR-GB, 52EUR-kont.

CONTINENTAL CARGO CARRIERS TRUCKING s.r.o.

Místo práce
Svatava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
Provádíme přepravy po EU - GB.
Dispečink je zabezpečen česky mluvícím týmem.
Přeprava řidičů z Moravy či Slovenska na sběrné místo v Belgii zájezdovými VW Crafter nebo letecky dle turnusu nebo střídaní v sídle společnosti ve Svatavě. Nabízíme důstojný výdělek, důstojné volno, netolerujeme porušování předpisů, vzniklé problémy aktivně řešíme.

Více na www.ccctransport.cz.

Zaměstnanecké výhody, benefity - nabízíme:
- turnusy: 1 týden doma / 2, 3, 4, atd. týden práce nebo 2 týdny volna/ 2, 4, 6 týden práce
- cestovní náhrady: před jízdou záloha, doplatek hned po odjetí turnusu
- mzda cca 20000 Kč dle zvolených turnusů do 20. v měsíci!!!
- stravné - kontinent do 52 EUR/ den, Velká Británie do 65EUR
- výdělek: kontinent cca 55000Kč, Velká Británie cca 65000Kč
- zajistíme školeni a přeškolení ADR
- pravidelná školení
- vozový park MAN
Nástup možný po dohodě.

Požadavky na zaměstnance:
- řidičské oprávnění C, E
- platné profesní osvědčení
- platné základní školení ADR (pokud nemáte zajistíme),
- zdravotní způsobilost
- praxe ve státech GB, CH, F, NL, B, DE, LUX, A, vítána, řidiče zaškolíme
- trestní bezúhonnost (násilná, hospodářská, ekonomická)
- osobní časovou flexibilitu
- pracovní nasazení v souladu NRE 561/2006, ZP a NV 589/2006 (nutná dodržovat)
- požadujeme min. 1 rok praxe řízení C, E po EU

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání