Elektromechanik strojov a zariadení *1 000 EUR Náborový príspevok*

Miesto práce
Gumárenská 395/19, Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiac! Náborový príspevok 1 000 €! minimálna mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1100€ (Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a praxe) + 8 % var. zložka mzdy (88€) + 150,-€ dochádzkový bonus. Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 324,-€/rok, + zmenové príplatky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca v trojzmennej nepretržitej prevádzke

Vykonáva opravu a odstraňovanie porúch na zložitých elektrických zariadeniach podľa výkresovej dokumentácie, preventívnu údržbu strojov a zariadení, kontrolu a opravu na bezpečnostných zariadeniach, montáž a opravu ovládacích a regulačných systémov. Spracováva záznam o poruche do knihy porúch a do protokolu porúch, správu o vykonaní preventívnej údržby. Kontroluje technický stav elektroinštalácie, rozvádzač elektrických zariadení vrátane programovaného riadiaceho systému. Zodpovedá za dosahovanie plánovanej kvality opráv a za dodržiavanie bezpečnostných predpisov. Vykonáva zverené práce v oblasti údržby a demontáže výrobných zariadení v zmysle požiadaviek na ochranu ŽP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Vyhláška 718/2008 Z.z. - § 22 - samostatný elektrotechnik

zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 150€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
ID: 583624  Megjelentetés dátuma: 10.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac