Можливість для людей з України

Operátor výroby

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Od 859 EUR/mesiacZákladná mzda 859 € brutto (po skúšobnej dobe 905 € brutto) + variabilná zložka mzdy do 8%, zákonné príplatky, možnosť postupu do vyššej tarifnej triedy na základe individuálneho hodnotenia zamestnanca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby zabezpečuje plynulú obsluhu stroja na určenom pracovisku s dodržaním štandardu kvality a výkonovej normy;
Práca v 3 a 4-zmennej prevádzke (7 a ½ hodinové zmeny);
Zmluva cez personálnu agentúru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Fyzicky náročná práca vhodná pre mužov;
V prípade žien je tu možnosť skrátených úväzkov (6 hodín/zmena).

> základná mzda od 859 € brutto, po skúšobnej dobe 905€ brutto;
> Variabilná zložka mzdy do 8%, možnosť postupu do vyššej tarifnej triedy na základe individuálneho hodnotenie zamestnanca;
> nástupný bonus 300€ po absolvovaní skúšobnej doby
> Zákonné príplatky;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4331966  Megjelentetés dátuma: 3.3.2023  Alapbér (bruttó): 859 EUR/mesiac