Skúšobný inžinier EPB Components

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Od 1 314 EUR/mesiacMzda minimálne od 1 314 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzda minimálne od 1 314 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností;
Práca na oddelení vývoja a výskumu v oblasti testovania elektrických parkovacích bŕzd;
Vypracovávanie, vykonávanie a vyhodnocovanie testov prototypov elektrických parkovacích bŕzd na testovacích
zariadeniach (testy funkčnosti brzdy);
Analýza a dokumentácia nameraných výsledkov;
Vypracovávanie záznamov z testov, spolupráca pri vytváraní a optimalizácii systému;
Tvorba konceptov, vývoj a vybudovanie testovacích zariadení;
Aktívna spolupráca s centrálou vývoja a výskumu v SRN, so sesterskými závodmi Continental vo svete;
Podpora skúšobných mechanikov pri vykonávaní testov na testovacích zariadeniach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické, alebo inak príbuzné technicky orientované zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vysokoškolské vzdelanie (strojárske, elektrotechnické, alebo inak príbuzné, technicky orientované zameranie);
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni;
Výborné analytické a technické myslenie;
Znalosti brzdových systémov z hľadiska funkčnosti;
Skúsenosti v oblasti meracej techniky výhodou.

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
> Dovolenkový a vianočný príspevok a podiel na zisku
spoločnosti
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €;
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov, športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety;
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia,
Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Životné a úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 4193435  Megjelentetés dátuma: 26.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 314 EUR/mesiac