Business Intelligence trainee

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Od 5 EUR/hod.Výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Modelovanie automatických robotov na identifikované procesy (RPA) pomocou nástroja UiPath,
> Úzka spolupráca s tímom Industry 4.0,
> Reporting, analýzy pomocou štatistických techník,
> Práca s business intelligence nástrojmi,
> Spracovávanie reportov a vizualizácia dát,
> Komunikácia a hľadanie riešení naprieč oddeleniami,
> Po zaučení možnosť práce formou home office,
> Mzda 5-6 €/hod. (výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy

> Študent VŠ so zameraním na štatistiku a analýzy (prípadne preukázateľne podobný profil),
> Dostupnosť 20 hodín v týždni,
> Logické a analytické myslenie,
> Chápanie súvislostí, self-management,
> Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej a úrovni B1/B2,
> Schopnosť pretaviť identifikované požiadavky na fungujúce riešenia,
> Samostatnosť, iniciatíva, asertívna komunikácia, zmysel pre detail, orientácia na zákazníka,
> Základná znalosť SQL, RPA výhodou!

> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, vianočný večierok a pod.
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie
> Work life coaching program
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3969669  Megjelentetés dátuma: 26.3.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.