Automechanik - špecialista, Bratislava -Vajnorská 171/A

Miesto práce
BestDrive, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
1 000 - 1 450 EUR/mesiac- mesačná mzda v priemere nad 1100,- € brutto+ nástupný bonus 700,- € a ďalšie benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

automechanik- servisný pracovník:
  • výkon v autoservise (meranie a nastavenie geometrie, čistenie klimatizácie, výmena oleja, nastavenie svetiel, výmeny a opravy podvozkových častí, servisné prehliadky)
  • výkon pneuservisných činností v osobnom a nákladnom servise (montáž, demontáž, opravy pneumatík a duší, vyvažovanie)
  • zaúčanie nových servisných pracovníkov a študentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár, mechanik CMV

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1
1

  • ukončené stredoškolské vzdelanie - vyučenie v odbore automechanik
  • samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • komunikatívnosť a flexibilita
  • vysoké pracovné nasadenie

  • práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíve
  • 7,5 hod. /denne
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej
a variabilnej zložky
  • príplatky za prácu cez víkend 50%+1,79€ /hod.,
  • nástupný bonus 700,-€
  • zamestnanecké ceny služieb, doplnkového tovaru a pneumatík
  • celoročné vzdelávanie a školenia
  • firemné oblečenie
  • zamestnanecké benefity - dovolenkový a vianočný príplatok, príspevok pri pracovných a životných jubileách, vitamínové balíčky
  • sociálny program -stravné lístky v hodnote 4,-€, /príspevok zamestnávateľa je 3,47€,
  • príspevok na rekondičné pobyty,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevok na detské tábory...

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a životopisu s fotografiou pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov.
Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte na e-mail:[email protected], tel. kontakt 042 437 6101, 0915 808 397.
Ďakujeme všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor. Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na www.bestdrive.sk.
ID: 3850267  Megjelentetés dátuma: 15.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac