Podpora pre projekt Dock & Yard Management System - krátkodobá brigáda

Miesto práce
Cesta ku Continentalu, Zvolen-Tepličky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Podpora pre projekt Dock & Yard Management (DYMS). Aplikácia DYMS je nástroj na správu nakládky a vykládky kamiónov inteligentným spôsobom a na ich integráciu so systémami riadenia skladu a riadenia zásob. Aplikácia spája doky, parkoviská, sklady, expedíciu a vodičov nákladných vozidiel.
> Komunikácia s vodičmi prepravných spoločností na vrátnici závodu, technická podpora pri logovaní do systému, pomoc pri vypĺňaní registračných údajov.
> Odmena 5,- € / hod.
> Nástup od 1.10.2020
> Doba určitá do 31.10.2020, event. 30.11.2020.
> Pracovná doba 8 hodín denne (od 06:00 do 14:00 alebo od 14:00 do 22:00).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

> Študent VŠ
> anglický jazyk na komunikačnej úrovni podmienkou
> ovládanie ďalších cudzích jazykov výhodou (poľština, maďarčina, ruština, atd.)
> základné technické zručnosti, proaktívny prístup, učenlivosť.

> Práca v nadnárodnej spoločnosti.
> Možnosť rozvíjať svoje jazykové a komunikačné schopnosti.
> Stravovanie priamo v závode.
> Parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.
ID: 3781886  Megjelentetés dátuma: 21.9.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.