Pracovník logistiky

Miesto práce
Púchov
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný plat pri nástupe od 914,- Eur brutto/mesiac.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> pripravuje a organizuje expedíciu výrobkov zo skladu k zákazníkom
> komunikuje s poskytovateľom logistických služieb v sklade a s colnou deklaráciou
> vytvára doklady v SAP v module Sales & Distribution
> vytvára plán nakládky pre nasledujúce dni
> komunikuje so zákazníkmi, EDC a RDC v oblasti organizácie prepravy a prideľovania vykládkových okien
> organizuje dopravu na základe potvrdených zákaziek na priame dodávky zákazníkom a potvrdených zákaziek pre doplnenie zásob v distribučných centrách Continental
> komunikuje s dopravcami, objednáva dopravu a rieši operatívne problémy počas dopravy tovaru k zákazníkom
> rieši logistické reklamácie priamych dodávok k zákazníkom, prípadne z RDC vrátane vytvárania potrebných dokladov
> denná komunikácia v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

> Znalosť MS Office
> Prozákaznícky prístup, jasná a otvorená komunikácia, samostatnosť
> Výhodou je znalosť logistických procesov a colnej deklarácie, znalosť IS SAP a ovládanie nemeckého jazyka

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu prihláste sa do 24.07.2019 prostredníctvom pracovného portálu Jobs online na webovom linku:
Pracovnú ponuku vyhľadáte prostredníctvom čísla 122003BR, ktoré uvediete ako kľúčové slovo v sekcii Search openings/Hľadať voľné pracovné miesta.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 3716230  Megjelentetés dátuma: 14.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Ponúkaný plat pri nástupe od 914,- Eur brutto/mesiac.