Technológ

Miesto práce
Púchov
Mzdové podmienky (brutto)
941,- Eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> zodpovedá za vecné a termínové plnenie požiadaviek pre výrobu skúšobných plášťov (ETO) pre R&D
> zodpovedá za prípravu a realizáciu dokumentácie
> vypracováva spätnú väzbu z výroby skúšobných plášťov pre R&D
> zodpovedá za prípravu a realizáciu predsérie a pilotnej série pri zavádzaní nových výrobkov do sériovej výroby
> zodpovedá za vytvorenie nových profilov pre vytlačovacie linky a receptov na konfekčných strojoch
> analyzuje a rieši nedostatky pri výrobe skúšobných plášťov, predsérii a pilotných sérii
> navrhuje opatrenia na elimináciu chýb na skúšobných plášťoch, predsérii a pilotnej sérii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo alebo príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

> schopnosť čítania a porozumenia technických výkresov je podmienkou
> AJ – nutná znalosť na komunikatívnej úrovni
> schopnosť samostatného rozhodovania, organizačné schopnosti
> proaktívny prístup pri riešení problémov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie CV a motivačného listu do 02.01.2018.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 3554807  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 941,- Eur