SW Programátor

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, Zvolen-Tepličky
Termín nástupu
dohodou
1290 € brutto a viac - podľa skúseností a schopností plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Vývoj, údržba a zálohovanie softwéru pre strojné zariadenia na segmente Obrobňa
> Archivácia a zaznamenávanie všetkých zmien na SW
> Objednáva poškodené hardverové súčiastky (pamäťové karty, pevné disky....), v prípade ak sú zastaralé, navrhuje alternatívne riešenia
> Navrhuje a optimalizuje skladové zásoby HD v spolupráci s plánermi údržby
> Spolupracuje s oddelením prípravy výroby pri nábehu strojných zariadení v presériovej výrobe
> Koordinuje firmy ktoré vykonávajú externú údržbu v ramci segmentu
> Spolupracuje pri tvorbe akčných plánov na zníženie nákladov údržby
> Spolupracuje pri vypracovaní akčných plánov z oblastí TPM (totálne produktívna údržba), OEE (efektivita), IRR (šrotovosť)
> Metodicky vedie pracovníkov elektro údržby a nastavovačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

> VŠvzdelanie II. stupňa (elektrotechnika, automatizácia a pod.)
> Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie (elektro plány)
> Jazykové znalosti - Anglický jazyk
> SIMATIC STEP 5 alebo 7 - pokročilý
> Znalosti pohonov a riadenia automatizačnej techniky
> Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
Dovolenkový a vianočný príspevok
Podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,84 €
Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
MENTORING program
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis a motivačný list.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3354123  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1290 € brutto a viac - podľa skúseností a schopností plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"