Administratívna podpora projektov v oblasti Továrenského inžinierstva

Miesto práce
T. Vansovej 1054/45, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> predpokladaný termín nástupu od 03/2018,
> predpokladaná doba trvania 12 mesiacov,
> spracovanie podkladov v rámci administrácie expanzných projektov,
> príjem a distribúcia podkladov od/pre jednotlivých projektových inžinierov,
> príprava a pravidelná aktualizácia excelovských databáz,
> tvorba požiadaviek na objednávky a ich zavádzanie do systému (CEOS),
> sledovanie stavu požiadaviek na objednávky,
> príprava podkladov pre mesačné prognózy čerpania investičných projektov,
> príprava podkladov pre uvádzanie zariadení na majetok.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

> MS Office – Word, Power Point – užívateľská úroveň,
> MS Office – Excel – pokročilá úroveň,
> znalosť anglického jazyka aktívne,
> znalosť programu SAP – vítaná,
> dôslednosť práce,
> zodpovedný prístup.

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Gabčanová
Tel.: +421424612885
E-mail: poslať životopis
ID: 3305566  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou