SW developer (Centrálne priemyselné inžinierstvo) máš rád nové technológie a chceš vidieť výsledky svojej práce v realite?

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
1290 € brutto plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Development of MES ((=manufacturing execution system) based line control and traceability software
  • World wide MES Support
  • Continuous development of MES communication software (PLC Master)
  • Design new traceability and MES client concepts in a close cooperation withlocal and global teams
  • Program new MES cients in the Frames.Client.Shell framework
  • Integrate MES line control in new assembly lines and support their start up. (world wide)
  • Support the world wide MES rollout in Continental plants
  • Participate in the world wide MPC meetings; collect new requirements from the plants

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (výrobné technológie, automatizácia, elektrotechnika, IT, aplikovaná informatika a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy

Vodičský preukaz

B

  • University degree
  • Knowledge og programming languages: C# / .net languages are big advantage
  • Knowledge of programming concepts / patterns: multi threaded applications (advantage)
  • Ideally 3 years as software developer for industrial applications
  • English language skills (communicative level) & project management skills
  • Proven ability to work in international teams, self-driven, reliability

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
  • Sme Zdravou firmou roka za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
  • Máme flexibilný pracovný čas a home office

Svoj životopis zašlite prosím cez portál našej spoločnosti prostredníctvom reakčnej linky v tejto ponuke.

Po prihlásení je potrebné do 3 dní vyplniť online diagnostické testovanie bez ktorého Vaša žiadosť nemôže byť spracovaná.

Ďakujeme Vám za Váš čas a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3282615  Megjelentetés dátuma: 29.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1290 € brutto plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"