Zámočník

Miesto práce
T. Vansovej 1054, okres Púchov
Termín nástupu
01.04.2018, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • bežná údržba a opravy zložitejších podskupín a skupín stz, identifikácia a výmena poškodených častí s použitím sprievodnej dokumentácie, náradia postupov a meracích prístrojov
  • oprava hnacích a prevodových agregátov, spojok, hriadelí s výmenou ich súčastí (ložiská, časti prevodov, tesnenia, čerpadlá, vedenia atd. )
  • oprava pneumatických a hydraulických častí zariadení, ich rozvodov , ovládacích a regulačných prvkov vrátane nastavení predpísaných parametrov
  • preventívna údržba pridelených stz podľa predpisov, kontrola a nastavenie parametrov a tolerancií podľa predpisov
  • práca v 4 – zmennej prevádzke, nástup do pracovného pomeru dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

  • stredoškolské vzdelanie – strojárske zameranie
  • odborné kurzy z oblasti hydrauliky, pneumatiky, zvárania v ochrannej atmosfére atd.sú vítané
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, flexibilita

  • stabilná práca vo veľkej medzinárodnej firme
  • dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • množstvo zamestnaneckých benefitov vyplývajúcich z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie Vášho životopisu spolu s kontaktnými údajmi a súhlasom na evidovanie osobných údajov pre účely výberového konania na e-mailovú adresu: [email protected].
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0904 717 079.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 3104242  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018