Technológ produktu (Konštrukcia plášťa)

Miesto práce
Puchov, Slovakia, okres Púchov
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovedá za vecné a termínové plnenie požiadaviek pre výrobu skúšobných plášťov (ETO) pre R&D
* zodpovedá za prípravu a realizáciu dokumentácie
* vypracováva spätnú väzbu z výroby skúšobných plášťov pre R&D
* určuje spracovanie materiálov, ktoré ostali po výrobe skúšobných plášťov
* zodpovedá za prípravu a realizáciu predsérie a pilotnej série pri zavádzaní nových výrobkov do sériovej výroby
* zodpovedá za vytvorenie nových profilov pre vytlačovacie linky a receptov na konfekčných strojov
* analyzuje a rieši nedostatky pri výrobe skúšobných plášťov, predsérii a pilotnej sérii
* navrhuje opatrenia na elimináciu chýb na skúšobných plášťoch, predsérii a pilotnej sérii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

USO s maturitou alebo VŠ - strojárského alebo obdobného technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • schopnosť čítania a porozumenia technických výkresov
  • AJ -nutná znalosť na komunikatívnej úrovni

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie CV a motivačného listu v anglickom jazyku prostredníctvom externého pracovného portálu Jobs online - www.continental-jobs.com, kde je potrebné najskôr sa zaregistrovať (číslo pracovnej ponuky pre vyhľadávanie je: 52264BR).

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 2822091  Megjelentetés dátuma: 22.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou