Content Manager

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
od 800,-EUR v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa vyznáš v technológiách, hovorí Ti niečo Smart, 4K, Framerate prípadne sa rozumieš (laicky) elektrotechnike, ak máš dobrý time management a si komunikatívny, staň sa našou novou posilou v tíme.

Content Manager je dušou každého projektu – podieľa sa na tvorbe stratégie projektu, ktorú následne manažuje a zároveň zabezpečuje veľmi dôležitú súčasť každého projektu – hodnotný obsah. Na príprave obsahu spolupracuje v prípade potreby aj s Editorom, ktorý zodpovedá primárne za textový obsah (články).

Content Manager zabezpečuje ďalšie formy obsahu s internými alebo externými spolupracovníkmi (e-knihy, videá, infografiky…) podľa charakteru obsahu. Content Manager je pre klienta primárnym supportom v rámci projektu (plní väčšinou aj pozíciu Account Managera). Má prehľad nie len o tvorbe obsahu, ale aj ďalších súčastiach projektu - distribúcia, kreatíva, portál, výsledky. S klientom komunikuje primárne Content Manager, v odborných otázkach v rámci distribúcie obsahu prizýva na komunikáciu ďalších manažérov a špecialistov, podľa charakteru dopytu.

Náplň práce Content Managera:
- Podieľa sa na príprave ponuky z pohľadu Content Marketing stratégie a tvorby obsahu
- Zabezpečuje tvorbu obsahu v požadovanej forme a kvalite pre pridelené projekty
- Sleduje dodržiavanie všetkých termínov pri tvorbe obsahu v rámci pridelených projektov
- V spolupráci s editorom zabezpečuje textový obsah (články).
- V spolupráci s Creative&Art oddelením zabezpečuje grafický obsah.
- Zabezpečuje všetky ďalšie formy obsahu podľa nastavenej stratégie.
- Pripravuje (v spolupráci s analytickým oddelením) pravidelný report.
- Zabezpečuje odosielanie všetkých reportov v rámci projektu.
- Pravidelne komunikuje s klientom a rieši jeho podnety, otázky a pripomienky.
- Je account supportom pre klienta (v odborných otázkach a podnetoch si na vyriešenie prizýva kolegov).
- Prináša podnety pre zefektívnenie a zlepšenie procesov v rámci pridelených projektov.
- Pravidelne komunikuje s CCM o stave a napredovaní projektov.
- Prijíma požiadavky a podnety od kolegov a prezentuje ich nadriadenému.

- otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
- vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
- práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
- Home office
- flexibilný pracovný čas
- odborné vzdelávanie podľa potrieb a záujmov

Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria - za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v oblasti marketingu, masmediálnej komunikácii a pod.
- v prípade absolventa je požadovaná aktívna prax počas štúdia na projektoch v oblasti marketingu
- prax/prehľad v digitálnom marketingu
- prirodzená kreativita
- analytické schopnosti
- schopnosť prepájať informácie a súvislosti
- silná prozákaznícka orientácia
- výborný time management
- prezentačné zručnosti
- zmysel pre detail
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- vysoká flexibilita
- tímový hráč

Marketing pre klientov robíme inak. Dodávame mu šťavu. Firmám a značkám pomáhame efektívne rásť budovaním hodnôt, ktoré sú dlhodobo užitočné aj pre ich zákazníkov. Ako online marketingová agentúra poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov s ich zákazníkmi a pre dlhodobú podporu predaja. Našim klientom tak dávame účinný a všestranný marketingový nástroj pre rast a budovanie náskoku pred ich konkurenciou.
ID: 3764427  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,-EUR v závislosti od skúseností a zručností kandidáta