Web Developer / Project Manager

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
od 1300 eur + osobné ohodnotenie na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderný marketing ide ruka v ruke s kvalitným a funkčným webom, bez ktorého sa v dnešnom online svete už jednoducho žiaden biznis nezaobíde. Do tímu preto hľadáme šikovného a motivovaného web developera / projektového manažéra so skúsenosťami s platformou WordPress, ktorý dokáže svojou prácou prispieť do každej fázy projektu -- od jeho koncepcie, cez vedenie, spustenie, až po periodickú údržbu.

Ak chcete pracovať na zaujímavých projektoch pre domácich i zahraničných klientov, ste profesionál a motivuje vás dosahovať vynikajúce výsledky, máte zmysel pre detail a nebojíte sa prevziať zodpovednosť za hladký priebeh projektu, hľadáme práve vás.

Sebarealizácia a osobný rast
Výmena skúseností v skvelom tíme
Flexibilný pracovný čas
Home office (podľa dohody)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Ovláda jazyk webu takmer ako svoj materinský
Má za sebou niekoľko úspešných realizácií webových stránok
Zvláda grafické spracovanie podkladov od grafika
Považuje ľudí v teame za svoju druhú rodinu
Uvedomuje si dôležitosť organizovanosti, zodpovednosti a komunikácie

Marketing pre klientov robíme inak. Dodávame mu šťavu. Firmám a značkám pomáhame efektívne rásť budovaním hodnôt, ktoré sú dlhodobo užitočné aj pre ich zákazníkov. Ako online marketingová agentúra poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov s ich zákazníkmi a pre dlhodobú podporu predaja. Našim klientom tak dávame účinný a všestranný marketingový nástroj pre rast a budovanie náskoku pred ich konkurenciou.
ID: 3598302  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 eur + osobné ohodnotenie na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov.