Online Marketing Specialist

ContentFruiter s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
od 750 eur + osobné ohodnotenie na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme online marketingového špecialistu (Online Marketing Specialist) so zameraním na sociálne siete a email marketing. Pozícia v sebe zahŕňa činnosti týkajúce sa manažovania tvorby príspevkov na sociálne siete a tvorby newsletterov. Jeho špecializáciou je vymýšľanie kreatívnych príspevkov na rôzne sociálne siete, tvorba a optimalizácia newsletterov, spolupráca s grafikom a distribučným tímom na príspevkoch/newsletteroch či vyhodnocovanie a príprava mesačných reportov pre klientov.

Táto pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má záľubu v sociálnych sieťach i email marketingu, sleduje aktuálne dianie a trendy v online marketingu, má aspoň ročnú prax v práci so sociálnymi sieťami (výhodou je aj prax v email marketingu) a chcel by ďalej rozvíjať svoje zručnosti či získavať skúsenosti.

NÁPLŇ PRÁCE
- Návrh online kampane spolu s Content Distribution Manager-om
- Manažovanie tvorby príspevkov na sociálne siete
- Vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sieťach
- Tvorba newsletterov pre rôzne projekty
- Ďalšie činnosti podľa dohody s uchádzačom

- Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
- Home office
- Flexibilný pracovný čas
- Skvelý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama

Počet rokov praxe

1

VHODNÝ KANDIDÁT NA POZÍCIU
- Má aspoň ročnú prax v práci so sociálnymi sieťami (výhodou aj prax v email marketingu)
- Ľahko sa orientuje na najznámejších sociálnych sieťach
- Má záľubu v sociálnych sieťach a email marketingu
- Orientuje sa v jednoduchých grafických nástrojoch
- Je kreatívny, samostatný a spoľahlivý
- Sleduje aktuálne trendy v online marketingu

Marketing pre klientov robíme inak. Dodávame mu šťavu. Firmám a značkám pomáhame efektívne rásť budovaním hodnôt, ktoré sú dlhodobo užitočné aj pre ich zákazníkov. Ako online marketingová agentúra poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov s ich zákazníkmi a pre dlhodobú podporu predaja. Našim klientom tak dávame účinný a všestranný marketingový nástroj pre rast a budovanie náskoku pred ich konkurenciou.
ID: 3517921  Megjelentetés dátuma: 2.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 750 eur + osobné ohodnotenie na základe skúseností, zručností a pracovných výsledkov.