Obsluha CNC strojov Nemecko

Contax Sk, s.r.o.

Miesto práce
Augsburg, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 Eur/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie rozmerov na kusovú výrobu na základe výkresov

- obsluha strojov

-Pracovná zmluva na dobu neurčitú

-Trvalý pracovný pomer

-Nadpriemerné platové ohodnotenie

-Príplatok na cestovanie
-Zabezpečené ubytovania, ktoré hradí firma
-Turnusy

Informácie o výberovom konaní

Vybraný kandidát bude telefonický kontaktovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Dodávajú kvalitné komponenty pre elektronické spracovanie obrazu s najvyššou náročnosťou.

Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť ktorá plánuje a spracováva dáta s CAD / CAM a vyrába presné komponenty s ich CNC strojmi v 5-osovom obrábaní od jednoduchého komponentu až po 3D model.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojarský

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-Nemecký jazyk na úrovni min. B1

-OU, Sou Strojarské

-Manuálna zručnosť

-Znalosť CNC strojov

-Flexibilita

-Vlastné auto výhodou

-Nástup ihneď
- Nutné poslať profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku

Agentúra dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v strojárstve a v iných oblastiach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3550285  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 14 Eur/hod. netto