Čašník-Čašníčka, Krupiér-Krupiérka

Consulting Center s. r. o.

Miesto práce
Severná, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pohostinstva- baru, krupiér

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, adekvátne finančné ohodnotenie, seriózny prístup.

Informácie o výberovom konaní

Naša prevádzka PLAY sa nachádza na vinohradoch.Jedná sa o pohostinstvo s herňou.Náplň práce je obsluha zákazníkov a hracích automatov.A tiež obsluha stávkovej kancelárie.Pracovná doba je 8 hodín.Hľadáme spolahlivého,komunikatívneho ,zodpovedného a seriózneho pracovníka.Len pre vážnych záujemcov.Uprednosťujeme dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Čašník

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vyžadujeme spolahlivosť,príjemné vystupovanie,chuť pracovať,zodpovednosť,flexibilitu,komunikatívnosť.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť sa zameriava na pohostinstvo (reštaurácie, bary, vinotéky) a prevádzku hracích automatov, herní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3209933  Megjelentetés dátuma: 21.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700