Samostatný účtovník - príležitosť pre seniora aj juniora

consultDirect, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 600 EUR/mesiacod 1 100,- EUR ako základ a navyšujeme podľa skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá príležitosť pre juniora/absolventa aj skúseného samostatného účtovníka!

Tvojou úlohou bude:
• vedenie finančného účtovníctva a mzdového účtovníctva klientov - juniora zaučíme do tajov účtovníctva, senior má priestor pre vlastnú realizáciu,
• príprava daňových výkazov a prehľadov pre úradné potreby,
• konzultácia s kolegami zameraná na efektívnosť a správnosť riešenia účtovných a daňových otázok,
• udržiavanie kontaktu s klientmi,
• vykonávanie administratívnych prác pre zamestnávateľa.

• Sme pomerne mladý kolektív :)
• Stravné lístky vo výške 5,10 EUR plne hradí firma.
• Prémie podľa dosiahnutých výsledkov - štandardne okolo 2 platov ročne.
• Chodíme a organizujeme rôzne interné aj externé školenia.
• Osobnostný a kariérny rast - príležitosť aj pre absolventa ekonomického smeru.
• Sme malý tím, takže firemné akcie si vieme naozaj dobre užiť.

Zaujala Ťa naša ponuka? Zašli nám CV v slovenčine alebo angličtine, čo ti viac vyhovuje. Poteší ak pridáš aj pár viet o sebe.
Snažíme sa ozývať všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú aspoň základné uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Bez adekvátneho vzdelania alebo praxe v obore to nepôjde.
• Motivácia a ochota učiť sa nové veci je taktiež základom.
• Robíme aj v POHODE, takže by bolo fajn keby ti tento alebo iný účtovný SW nebol cudzí.

Spoločnosť poskytujúca služby v oblastiach vedenia finančného účtovníctva, vedenia mzdovej agendy a ekonomických poradenských služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3784327  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 600 EUR/mesiacod 1 100,- EUR ako základ a navyšujeme podľa skúsenosti.