Procesný inžinier

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.300 € brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o technickú dokumentáciu s cieľom efektívne vyrábať výrobky podľa požiadaviek zákazníka
Vypracovanie dokumentácie a ošetrenie technických podkladov pri nábehu nových projektov
Technická podpora pri koncipovaní nástrojov, zariadení a podpora pri uvoľňovaní nástrojov a prevádzkových prostriedkov
Dohliadanie nad procesmi
Vypracovanie pracovných postupov s ohľadom na možnosti výroby, kvality a logistiky a s ohľadom na dodržanie stanovených cieľov
Účastník pri tvorbe FMEA pre pridelené projekty
Plánovanie a organizovanie výroby pri nábehových projektoch
Spolupráca pri vytváraní dokumentácie (podkladov) pre výrobu a kvalitu
Optimalizácia procesov výroby za účelom zefektívnenia výroby
Podpora pri prípadných poruchách strojov
Riešenie a riadenie zmenových konaní na pridelených projektoch
Spolupráca s dodávateľmi technológií

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
13. plat
Narodeninové poukážky
Mladý kolektív
Pružná pracovná doba
Príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Samostatný proaktívny prístup k práci
Technické myslenie
Znalosť AJ je podmienkou
Tímový hráč

Sme celosvetovým lídrom v oblasti inovatívnych hliníkových výrobkov a riešení s vysokou pridanou hodnotou určených predovšetkým pre letecký, automobilový a obalový priemysel.

Žilinský závod Constellium Automotive Žilina,s.r.o. vyrába hliníkové nárazníkové systémy a rôzne prvky pre viaceré automobilové závody. Využíva pri tom najmodernejšiu technológiu pre formovanie, obrábanie, zváranie a žíhanie za podpory špičkovo vybaveného skúšobného laboratória.
Ľuďom ponúkame nové a čisté pracovné prostredie, najmodernejšie zariadenia a technológie. Sme medzinárodná spoločnosť so slovenským manažmentom .

Spoločnosť Constellium prevádzkuje viac ako 25 výrobných závodov v Európe, Severnej a Strednej Amerike a Číne. C-TEC , technologické centrum spoločnosti nachádzajúce sa vo Voreppe vo Francúzsku a jej nové centrum v Plymouthe, MI, USA, stojí pri zrode mnohých pokročilých hliníkových zliatin a riešení.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3387628  Megjelentetés dátuma: 5.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.300 € brutto v závislosti od skúseností