Finančný konzultant s fixným platom Dolný Kubín

HABERL Investment, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 500 € + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa svet financií a rad by si nabral nové skúsenosti v tejto sfére?
V spoločnosti FIANZA ti ponúkame možnosť stať sa finančným konzultantom a začať svoju kariéru. Tvojou náplňou práce bude vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti v oblasti poistenia, investícií a hypotekárnych úverov.

• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
• vedenie stretnutí a rokovaní s klientmi spoločnosti
• zisťovanie potrieb klientov a poradenstvo v oblasti investovania na finančných trhoch
• profesionálne zabezpečenie servisu pre klienta
• zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov
• vzdelávanie sa v oblasti financií
• spolupráca s vedením spoločnosti

Považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- príjemné kancelárie
- rýchly kariérny rast
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- firemné dovolenky ,akcie
- množstvo drobných súťaží o vecné či finančné ceny
- finančné bonusy

Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dravosť
- cieľavedomosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- príjemné priateľské vystupovanie

Skupina HABERL poskytuje už viac ako desať rokov prvotriedne služby v oblasti investičného bankovníctva, realitného developmentu a Private equity projektov. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk a haberlrealestate.sk
ID: 3197096  Megjelentetés dátuma: 18.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy 500 € + ďalšie odmeny